W sieci spędzamy już prawie 7 godzin dziennie, a lęk przed brakiem zasięgu – nomofobia – dotyka coraz więcej z nas. Mimo to na mapach wciąż straszą białe plamy” i zasięgowe dziury, które nagle odcinają nas od świata.
W dzisiejszym magazynie naukowym – sprawdzamy, dlaczego technologia wciąż przegrywa z terenem.

