„Tak, jak to zło wynikające z uzależnienia, rozlało się na całą rodzinę, tak teraz to dobro wynikające ze zdrowienia, też rozlewa się na wszystkich” – mówi Agnieszka, bohetrka kolejnego odcinka cyklu Prawdziwe Historie. Na rozmowę zaprasza Dominika Sygiet.

